Cybersecurity Futures 2030 | Davos 2024 | World Economic Forum

01 Feb, 2024

Поширення недорогих інструментів, доступних кіберзлочинцям, прогрес у передачі цінностей та ідентифікації, розбіжності в ланцюжках поставок і переломи в глобальному управлінні Інтернетом означають, що до 2030 року ландшафт цифрової безпеки знову радикально зміниться.

Які ключові рушійні сили формуватимуть довгострокове майбутнє кібербезпеки та як це може вплинути на стратегічні плани лідерів у всьому світі?

Ця сесія пов’язана з Cybersecurity Futures 2030, ініціативою Центру довгострокової кібербезпеки Каліфорнійського університету в Берклі за підтримки Центру кібербезпеки Всесвітнього економічного форуму.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.