Cybersecurity Futures 2030 | Davos 2024 | World Economic Forum

01 Feb, 2024

Поширення недорогих інструментів, доступних кіберзлочинцям, прогрес у передачі цінностей та ідентифікації, розбіжності в ланцюжках поставок і переломи в глобальному управлінні Інтернетом означають, що до 2030 року ландшафт цифрової безпеки знову радикально зміниться.

Які ключові рушійні сили формуватимуть довгострокове майбутнє кібербезпеки та як це може вплинути на стратегічні плани лідерів у всьому світі?

Ця сесія пов’язана з Cybersecurity Futures 2030, ініціативою Центру довгострокової кібербезпеки Каліфорнійського університету в Берклі за підтримки Центру кібербезпеки Всесвітнього економічного форуму.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У