Санкційний режим: порушнику доведеться платити

09 Jan, 2024 | |

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США повідомило про укладення домовленості з компанією Privilege Underwriters Reciprocal Exchange про потенціальну цивільну відповідальністю на суму в $466,200 за 39 фактів порушення санкційного режиму, запровадженого Сполученими Штатами проти Росії та окремих тимчасово окупованих територій України.

Відповідно до інформації Мінфіну США, у період з травня 2018 року по липень 2020 року нью-йоркська страхова компанія Privilege Underwriters Reciprocal Exchange брала участь у транзакціях, пов’язаних із чотирма страховими полісами за участю заблокованої панамської компанії, що належить санкціонованому російському олігарху В.Вексельбергу. 

З квітня 2018 року В.Вексельберг перебуває під дією повних блокуючих санкцій відповідно до Виконавчого Указу Президента США №13662.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.