США: країна входить до етапу гонки озброєнь
Гонка озброєнь менше спрямована на кількість озброєння, а більше - на новітні методи й технології, націлені на те, щоб перехитрити та випередити іншу сторону. Російського президента Володимира Путіна називають постаттю, яка змушує США відновлювати свій ядерний потенціал.
Йдеться про те, що Москва нарощує свою ядерну силу, маневруючи у рамках угоди про взаємне скорочення арсеналу ядерної зброї (СНВ-III). Її у 2011 році підписали Барак Обама та Дмитро Медвєдєв.
Тепер стало очевидно, що у США має бути достатньо дослідницьких, конструкторських та виробничих потужностей для підтримки та заміни своїх ядерних сил.
Нова програма передбачає збільшення витрат на оборону.
Зокрема очікується, що протягом 30 років вона обійдеться Вашингтону у щонайменше 1,2 трильйони доларів.
Переважна частина цих коштів піде на нове покоління винищувачів, нові підводні човни та відбудову ядерних потужностей на заході країни.
Одним із найбільш контроверсійних положень доктрини є пункт про те, що США можуть застосовувати ядерну зброю у відповідь на атаку великої руйнівної сили, не обов'язково ядерну, на критично важливі об'єкти інфраструктури.
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
Ми повинні продовжити надавати підтримку

Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.