США: країна входить до етапу гонки озброєнь
Гонка озброєнь менше спрямована на кількість озброєння, а більше - на новітні методи й технології, націлені на те, щоб перехитрити та випередити іншу сторону. Російського президента Володимира Путіна називають постаттю, яка змушує США відновлювати свій ядерний потенціал.
Йдеться про те, що Москва нарощує свою ядерну силу, маневруючи у рамках угоди про взаємне скорочення арсеналу ядерної зброї (СНВ-III). Її у 2011 році підписали Барак Обама та Дмитро Медвєдєв.
Тепер стало очевидно, що у США має бути достатньо дослідницьких, конструкторських та виробничих потужностей для підтримки та заміни своїх ядерних сил.
Нова програма передбачає збільшення витрат на оборону.
Зокрема очікується, що протягом 30 років вона обійдеться Вашингтону у щонайменше 1,2 трильйони доларів.
Переважна частина цих коштів піде на нове покоління винищувачів, нові підводні човни та відбудову ядерних потужностей на заході країни.
Одним із найбільш контроверсійних положень доктрини є пункт про те, що США можуть застосовувати ядерну зброю у відповідь на атаку великої руйнівної сили, не обов'язково ядерну, на критично важливі об'єкти інфраструктури.
Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи
-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.