Канада: поставка зброї Україні

27 Nov, 2023

За результатами проведення 24 листопада 2023 року саміту Канада – Європейський Союз повідомлено про передачу Україні більше 11 тис штурмових гвинтівок та 9 млн набоїв до них. Поставка цієї зброї здійснюватиметься в рамках пакету військової допомоги у 500 млн кан дол, оголошеного під час візиту Премєр-міністра Канади Джастіна ТРЮДО в Україну в червні 2023 року.

Починаючи з 24 лютого 2022 року, Канада надала Україні більше 8 млрд кан дол допомоги, що включає військову, фінансову та гуманітарну допомогу.

Сукупний обсяг гуманітарної допомоги складає близько 1 млрд кан дол.

США: країна входить до етапу гонки озброєнь

06 Feb, 2018

Гонка озброєнь менше спрямована на кількість озброєння, а більше - на новітні методи й технології, націлені на те, щоб перехитрити та випередити іншу сторону. Російського президента Володимира Путіна називають постаттю, яка змушує США відновлювати свій ядерний потенціал.

Йдеться про те, що Москва нарощує свою ядерну силу, маневруючи у рамках угоди про взаємне скорочення арсеналу ядерної зброї (СНВ-III). Її у 2011 році підписали Барак Обама та Дмитро Медвєдєв.

Tags: СШАзброя

Саудівська Аравія, США: що в 110 мільярдах $

23 May, 2017

Перебуваючи в Саудівській Аравії, президент Дональд Трамп підписав угоду про надання Саудівській Аравії зброї на сумму більше $ 110 млрд. Це найбільша угода з продажу зброї в американській історії.

Згідно з повідомленням ynetnews.com , пакет включає в себе чотири фрегати на базі Littoral Combat Ship, 115 танків M1A2S Abrams, 3 ракетні системи МІМ-104F Patriot PAC, термінал системи Area Defense, 48 вертольотів CH-47 Chinook, 150 вертольотів Blackhawk, а також ряд інших систем.

США готуються до продажу зброї В’єтнаму

The US prepares for selling weapons to Vietnam
10 Jun, 2016

The US – Vietnam relations is warming quickly. During the visit of the US President to this country in May, 2016 the unprecedented historical decision was announced: the White House is going to abandon embargo on selling weapons to Vietnam which was imposed more than sixty years ago. In this regard, Ukraine is asking Washington about its own perspectives for receiving lethal weapons from the US.

Три стратегічних важелі США для тиску на Росію

The US leverages of influence on Russia
18 May, 2016

28 квітня 2016 року в Палаті представників США був зареєстрований законопроект №5094 під назвою «Акт стабільності та демократії в Україні» (Stability and Democracy for Ukraine Act / STAND for Ukraine Act).

Генерал Веслі Кларк: США даремно довірили кризу в Україні Німеччині, і наступ Росії це доведе

01 Apr, 2015

США мають грати провідну роль у вирішенні конфлікту в Україні. Про це у Вашингтоні заявив екс-головнокомандувач НАТО у 1997-2000 роках генерал армії США Веслі Кларк. Він назвав помилкою розрахунки, що Німеччина зможе взяти на себе ініціативу у вирішенні кризи.

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США
30 Mar, 2015

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Саме з урахуванням цього фактору, необхідно й надалі проводити активне обговорення зазначеного питання у рамках американського законодавчого органу та Адміністрації президента Барака Обами.

Оружие для Украины: каковы перспективы?

Weapons for Ukraine: what perspectives?
03 Mar, 2015

There are a lot of political speculations around the very sensitive issue of the foreign weapon’s supply to Ukraine which is opposing the Russian military aggression in the Donbas. The recent visit of the Ukrainian President Poroshenko to the United Arab Emirates underlined the fact that those uncertainties will be continued till the situation on the ground remains tense.

Японія: готується нова військова стратегія

26 Jul, 2013

Міністр оборони Японії Ітсунорі Онодера (Itsunori Onodera) заявив, що Японія повинна розглянути можливість придбання наступальних озброєнь та безпілотних літальних апаратів для контролю Японією величезних територіальних вод у відповідь на зростаючі можливості Північної Кореї та Китаю.

Такі заяви свідчать про те що новий уряд консерваторів в Японії готовий зробити рішучий крок від післявоєнного пацифізму.

Нова стратегія з більш конкретними пропозиціями, як очікується, буде сформована до кінця року.

Україна шукає виходи на військовий ринок Сінгапуру

Ukraine seeks opportunities on the Singapore military market
17 Jul, 2013

Глобальні процесиОборонна індустрія Сінгапуру є об’єктом жорсткої протекціоністської політики Уряду цієї країни і знаходиться під його повним контролем. Виробництво озброєння в Сінгапурі не передбачає залучення іноземних інвестицій, а також будь-якої міжнародної співпраці. Однак, навіть в таких умовах Сінгапур прагне розвивати співпрацю у військовій сфері з країнами світу. Україна має намір цим скористатися.