США: російські військові кораблі прямують до Карибського басейну

06 Jun, 2024 | |

Сполучені Штати слідкують за російськими військовими кораблями та літаками, які очікуються в Карибському басейні для проведення військових навчань у найближчі тижні, що є демонстрацією сили Росії на тлі зростаючої напруженості через західну військову підтримку України, повідомили американські офіційні особи у середу.

Очікується, що кораблі також, можливо, будуть заходити в порти Венесуели та Куби, оскільки Росія встановлює військову присутність у Західній півкулі, що, за словами високопоставлених чиновників адміністрації Байдена, є помітним, але не викликає занепокоєння. За словами двох офіційних осіб, у навчаннях, за якими спостерігатимуть американські військові, візьмуть участь невелика кількість російських кораблів і допоміжних суден.

Це не вперше, коли Росія направляє свої кораблі до Карибського басейну. Однак, ці навчання проводяться у час, коли президент Росії Володимир Путін натякнув на можливість "асиметричних кроків" у відповідь на дозвіл президента США Джо Байдена Україні використовувати американську зброю для захисту Харкова, другого за розміром міста України, шляхом ударів по території Росії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Конгрес має надати фінансову підтримку Україні

Бен Кардін
Бен Кардін
Сенатор США, Голова Комітету з закордонних справ Сенату

Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?