Китай, Узбекистан: підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва

19 Jun, 2015 | |

Китай і Узбекистан підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва в рамках реалізації ініціативи будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".

Про це сьогодні повідомили в Міністерстві комерції КНР.

Як стало відомо, документ підписали у приморському місті Жічжао провінції Шаньдун / Східний Китай /, де проходило третє засідання Міжурядового комітету Китаю та Узбекистану зі співробітництва. Підписи під документом поставили заступник міністра комерції КНР Чжун Шань і міністр зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Узбекистану Елер Ганієв.

Протокол передбачає, що Китай і Узбекистан в рамках спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху" будуть цілком застосовувати діючий механізм двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також поглиблювати і розширювати взаємовигідне співробітництво у торговельній, інвестиційній, фінансовій, транспортній та інших сферах.

При цьому головний акцент буде робитися на збільшенні торгівлі основними товарами, здійсненні проектів інфраструктурного будівництва, реконструкції промислових об'єктів і створенні промислових парків. Сторони прагнутимуть до погодженого розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва і спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.