Ірак: керівництво країни обіцяє знищити ІД

29 Dec, 2015 | |

 Прем'єр Іраку Хайдер Абаді заявив, що в 2016 році екстремістське угрупування "Ісламська держава" на території країни буде повністю переможена.

У телевізійному зверненні після звільнення від ІД великого міста Рамаді він заявив, що наступною метою іракської армії стане Мосул, який утримують бойовики.
"2015 був роком звільнення, а 2016 стане роком великих перемог, коли всі сили "Даіш", присутні на території Іраку і Месопотамії, будуть знищені", - сказав Абаді.

Повернення Рамаді під урядовий контроль стало однією найбільших перемог іракської армії з 2014 року, коли джихадисти "Ісламської держави" захопили близько третини території країни.

Як передає кореспондент ВВС з місця подій, зараз Рамаді спустошений. На його зруйнованих вулицях не видно людей. Багато будівель залишаються замінованими. У центрі і на півночі міста йде пошук бойовиків.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: