Росія: мігрантам з Донбасу пропонують заселяти Сибір та Далекий схід

16 Feb, 2016 | |

З ініціативою заселяти мігрантами з Донбасу Сибір та Далекий схід виступили депутати Держдуми РФ.
Чисельність населення за Уралом може бути збільшена за рахунок українців, які покинули свої будинки в Україні, переважно на території Донбасу .
«Мінвостокразвітія» підтримало відповідну пропозицію парламентаріїв і повідомило, що до 2020 року в Далекосхідному федеральному окрузі буде створено понад півсотні тисяч робочих місць, які могли б зайняти українці. Міністерство вже повідомило про свою позицію Федеральну міграційну службу Російської федерації для подальшого опрацювання питання. Як повідомляється, до переліку територій пріоритетного заселення включені Бурятія, Забайкалля, Камчатський край, Примор'я, Хабаровський край, а також Амурська, Іркутська, Магаданська, Єврейська автономна і Сахалінська області.
У той же час в ФМС РФ вважають, що завдання вирішується за рахунок уже існуючої державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників з-за кордону. Так, за останні два роки в регіони Сибіру і Далекого Сходу в рамках програми прибуло близько 70 тисяч осіб, близько половини з них - переселенці з України.
Всього в Росію з 2014 року прибули понад 150 тисяч українців.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг
Генсек НАТО

НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.  

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.