Україна, Польща: 10% жителів Вроцлава -українці

26 Apr, 2017

Згідно з новими даними статистичного управління польського міста  Вроцлава, приблизно кожен десятий містянин, є українцем.

Цифра виходить з нового звіту, проведеного перепису населення міста, в якому говориться, що 64000 українців в даний час живе в місті. Це становить близько 10% від загальної чисельності населення Вроцлава (хоча населення коливається, коли студенти приїздять і навчаються протягом всього року).

Росія: мігрантам з Донбасу пропонують заселяти Сибір та Далекий схід

16 Feb, 2016

З ініціативою заселяти мігрантами з Донбасу Сибір та Далекий схід виступили депутати Держдуми РФ.
Чисельність населення за Уралом може бути збільшена за рахунок українців, які покинули свої будинки в Україні, переважно на території Донбасу .

Європа: кількість мігрантів перевищила мільйон осіб

22 Dec, 2015

 Кількість мігрантів, які потрапили цьогоріч до Європи, перевищила один мільйон, повідомила Міжнародна організація з міграції (МОМ).
Це вчетверо більше, ніж минулого року.

Переважна більшість мігрантів потрапили до Європи через море. Понад 800 тисяч прибули із Туреччини до Греції.

Більшість мігрантів - вихідці із Сирії, Іраку і Афганістану.

Вважається, що 3 695 мігрантів цьогоріч потонули в дорозі або вважаються зниклими, кажуть в МОМ.

Швеція: країна запроваджує прикордонний контроль проти мігрантів

12 Nov, 2015

 Швеція запроваджує тимчасовий прикордонний контроль для управління потоками мігрантів, які їдуть у країну.
Шведський міністр внутрішніх справ Андерс Ягман сказав, що на такий крок пішли через те, що прибуття нової хвилі мігрантів становить загрозу для громадського порядку країни.

Контроль почне діяти в четвер опівдні за місцевим часом і залишатиметься чинним протягом 10 днів.

Лідери ЄС і Африки провели другий день переговорів на Мальті, щоб обговорити заходи для обмеження потоку мігрантів.
Обидві сторони повинні підписати угоду про створення спеціального трастового фонду для Африки з бюджетом у 1,9 млрд доларів.

Туреччина, ЄС: сторони обговорюють проблему мігрантів

16 Oct, 2015

 Лідери країн Євросоюзу погодили з Туреччиною план дій, покликаний обмежити потік мігрантів до Європи.
Президент Європейської Ради Дональд Туск сказав на прес-конференції після саміту в Брюсселі, що має "обережний оптимізм" з приводу досягнутих домовленостей.
Від початку року до Європи морем дісталися вже близько 600 тисяч мігрантів. Більшість із них, за даними Міжнародної організації з міграції (IOM), їдуть через Туреччину.

В обмін на співпрацю щодо мігрантів Туреччина назвала низку вимог.
Зокрема, Анкара звернулася до ЄС за допомогою в обсязі 3 млрд євро - насамперед для облаштування центрів із прийому біженців, а також попросила полегшити візовий режим для турецьких громадян, які бажають відвідати країни Шенгенської зони.

Как иммиграционная проблема Европы повлияет на Украину?

How the immigration challenge for Europe affects Ukraine?
14 Sep, 2015

The urgent problems with immigrants from the Middle East and Northern Africa countries appeared on the top political agenda of the European Union. The so-called “immigration challenge” has been widely discussed during the last Assembly of the European Parliament. The outcomes of these debates give the substantial grounds for saying that this new problem also affects Ukraine. How?

Греція: до країни прибули тисячі новий мігрантів

02 Sep, 2015

Криза з мігрантами у країнах ЄС триває. У ніч на середу материкової частини Греції дісталися кілька тисяч нових переселенців, переважно з країн Близького Сходу.

Два судна, на борту яких були понад 4,4 тис. людей, прибули у порт Пірей, що неподалік Афін.

Грецький уряд готується до міжнародних переговорів щодо дій у ситуації, коли до берегів країни постійно прибувають тисячі людей з іншого боку Середземного моря.

За даними Frontex, агентства ЄС з контролю кордонів, лише за минулий тиждень на територію Греції потрапили 23 тис. мігрантів.

Від початку року до Греції прибуло більше 160 тис. людей. Це вже перевищує загальні показники минулого року.

Інтеграція проти імміграції: чи встоять у цій боротьбі основоположні принципи ЄС?

Integration versus immigration: whether the EU’s basic principles survive?
29 Aug, 2013

Геополітична павутинаПотоки людей, які шукають притулку на території Європейського Союзу, продовжують зростати внаслідок заворушень у Північній Африці та на Близькому Сході, а також у зв’язку із важкою економічною ситуацією на Кавказі. Як наслідок, в Європі все гучніше роздаються заклики про посилення митного контролю, а рейтинги партій, які у своїй діяльності використовують анти-імміграційні заклики, збільшуються. Аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy спробували розібратися у ситуації, що назріла у Євросоюзі.

Нелегальна імміграція в США: врятує чи загубить?

Illegal immigration in the USA: advantages or disadvantages?
30 Jul, 2013

Глобальні процеси СШАСьогоднішні питання нелегальної імміграції становить серйозну проблему для системи національної безпеки Сполучених Штатів Америки. Фактор нелегальної імміграції набув загрозливих форм, які свідчать про фактичну втрату контролю Уряду США над окремими ділянками американського державного кордону, зокрема, його американсько-мексиканської частини. Чи настільки загрозлива нелегальна імміграція? І чи має вона позитивні сторони?

Німеччина стане більш відкритою для українських іммігрантів

Germany becomes more open for Ukrainian immigrants
10 Jul, 2013

GeoWeb Глобальна павутинаПереглянута статистика щодо кількості населення в Німеччині спровокувала дискусії з приводу інтеграційної політики, яка, на думку німецьких політиків та експертів, повинна стати більш лояльною для потенційних іммігрантів, у тому числі – з України. Чому ж Німеччина вирішила стати більш лояльною щодо іммігрантів?