Молдова: перебування російських миротворців незаконне
Конституційний суд Молдови визнав неконституційним перебування російських миротворців на території Придністровського регіону.
Таке рішення Конституційний суд виніс у вівторок на запит Ліберальної партії щодо принципу нейтралітету Молдови і законності перебування іноземних військ на території республіки.
Згідно з рішенням Конституційного суду, Молдова є нейтральною країною, а принцип нейтралітету не суперечить її конституції і законодавству. Конституційний суд зазначив у той же час, що "близько 11% території Молдови є окупованою, а російська армія не була виведена з Придністровського регіону".
Конституційний суд підкреслив, що "принцип нейтралітету не перешкоджає участі Молдови в миротворчих операціях та військових навчаннях, спрямованих на підвищення боєздатності армії Молдови для того, щоб забезпечити безпеку країни".
Із запитом до Конституційного суду звернулася два роки тому Ліберальна партія Молдови, вимагаючи визнати неконституційним перебування російської армії на території Придністров'я.
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані
Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
Конгрес має надати фінансову підтримку Україні
Бен Кардін
Сенатор Кардін заявив, що у той час, як багато американських сімей в родинному колі святкували День подяки, ук