Білорусь: оцінки від Світлани Тихановської
21 червня ЄС оголосив про нові санкції проти Білорусі. Зокрема йдеться про замороження активів і заборону на видачу віз 78 особам і восьми компаніям.
"Зараз режим намагається зібрати якомога більше заручників, щоб обміняти їх на скасування санкцій", - каже Тихановська.
За словами Тихановської, найкраще, щоб санкції ухвалювалися одним пакетом - так білоруській владі буде складніше з ними впоратися.
Опозиційна лідерка вкотре підкреслює, що засуджує дії влади стосовно активістів і сказала, що такої жорстокості її країна не бачила з часу приходу Лукашенка до влади у 1994-му році.
"Ми навіть не могли уявити, що режим може бути настільки жорстоким. Звісно, придушення демонстрацій відбувалося і раніше, але ніколи раніше [не було заарештовано] стільки людей. Люди дійсно налякані. Вони бояться вийти на вулицю, бояться жити", - додає вона.
Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані
Норберт Реттген
Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?
Україна має чим захищатися
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк
Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.