Литва: карантинні обмеження скасовуються

29 Jun, 2021 | |

28 червня Уряд Литовської Республіки ухвалив рішення про скасування з 1 липня 2021 року дії загальнонаціонального карантину на території країни, який було запроваджено у листопаді 2020 року.

За рішенням Уряду Литви залишаються чинною вимога щодо носіння захисних масок для обличчя, дозволяється надання послуг у громадських закладах, місцях відпочинку та розваг. Культурні, розважальні, спортивні чи інші заходи організовуватимуться та проводитимуться відповідно до умов управління людськими потоками, дотримання безпечної відстані та використання інших необхідних заходів гігієни та особистого захисту.

Дошкільна, початкова, базова, середня освіта, професійне навчання та вища освіта, неформальна освіта дорослих та дітей забезпечуватимуться за умови використання засобів індивідуального захисту. Максимум 30 дітей у групі можуть одночасно брати участь у заняттях в приміщенні та в дитячих таборах.

Умови для перетину державного кордону Литви залишаються незмінними.

 

 

Tags: Литва
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass)
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)

Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.