Афганістан, Пакистан: представники служб розвідки провели зустріч

04 Jan, 2013 | |

 

П’ять членів Національного Директорату з питань безпеки Афганістану здійснили робочий візит до Пакистану, у ході якого провели зустрічі з представниками служб розвідки Пакистану. Під час зустрічі було обговорено питання проведення більш ефективної боротьби з тероризмом.

 

Загалом обидві країни висловили готовність поглиблювати співпрацю на рівні національних служб розвідки, яка є особливо актуальною у контексті виведення в 2014 році військового контингенту НАТО з території Афганістану.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.