Корейський півострів: напруження зростає

18 Apr, 2013 | |

16 квітня 2013 року Центральне агентство новин Корейської Народно-Демократичної Республіки оприлюднило заяву Міністерства закордонних справ КНДР, яка розглядається в Республіці Корея як конкретна відповідь на звернення Президента Республіки Корея Пак Гин ХЕ та Державного секретаря США Джоном КЕРРІ до керівника КНДР Кім Чен ИНА з пропозицією розпочати переговори з метою розрядки напруженості на Корейському півострові.

 

Аналіз тексту заяви Міністерства внутрішніх справ Північної Кореї дає підстави вважати, що КНДР не має принципових заперечень щодо започаткування діалогу зі США, однак наголошує на тому, що вестиме його лише на засадах взаємної поваги до суверенітету і гідності сторін. В заяві підкреслюється те, що Пхеньян буде готовий до розблокування переговорного процесу лише після завершення робіт із забезпечення своїх засобів ядерного стримування загроз з боку США та припинення Вашингтоном ворожої політики і шантажу, спрямованих проти КНДР.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У