Південна та Північна Кореї: родини починають воз’єднуватися

20 Oct, 2015

Сотні жителів Південної Кореї їдуть до КНДР на акцію возз'єднання сімей, розділених понад півстоліття тому Корейською війною.

Возз'єднання проходитиме на гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї у вигляді серії зустрічей впродовж тижня.

Такі акції періодично проводяться із 1988 року і залежать від стану відносин між Пхеньяном і Сеулом.

Востаннє таке возз'єднання відбувалося у лютому 2014 року. Цьогорічні зустрічі родин, погоджені у серпні, організовані під керівництвом Червоного Хреста.

США: в ООН звинуватили Північну Корею у злочинах проти людства

17 Feb, 2014

ООН звинуватила КНДР у злочинах проти людства і попередила в особистому посланні лідера країни Кім Чен Ина, що його можуть притягнути до судової відповідальності.

На думку комісії експертів, яка розслідувала порушення прав людини в Північній Кореї, члени керівництва КНДР мають бути притягнуті до суду за тортури, масові вбивства та інші акти геноциду проти власних громадян.

 

Влада КНДР відкинула висновки доповіді ООН, назвавши її політичною змовою США та їхніх союзників. Північнокорейські лідери заперечують, що в країні поширені порушення прав людини.

Китай також заявив, що заперечує проти розгляду справи проти КНДР у Міжнародному кримінальному суді, вказавши, що накладе вето на відповідну резолюцію в Раді Безпеки ООН.

Tags: СШАООНКНДР

Елементи американської системи ПРО можуть з’явитися в Японії

19 Apr, 2013

Аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy продовжують аналізувати причини та мотиви провокування нової «корейської кризи».

 

На так званій «корейській кризі» будуть обкатані можливості американської системи протиракетної оборони (ПРО). Загострення ситуації на Корейському півострові також може створити сприятливі передумови для того, що нові елементи ПРО були розміщені на території в Японії.

Корейський півострів: напруження зростає

18 Apr, 2013

16 квітня 2013 року Центральне агентство новин Корейської Народно-Демократичної Республіки оприлюднило заяву Міністерства закордонних справ КНДР, яка розглядається в Республіці Корея як конкретна відповідь на звернення Президента Республіки Корея Пак Гин ХЕ та Державного секретаря США Джоном КЕРРІ до керівника КНДР Кім Чен ИНА з пропозицією розпочати переговори з метою розрядки напруженості на Корейському півострові.