Малайзія, Таджикистан: підписано угоду на $400 млн

30 Oct, 2013 | |

Уряд Таджикистану і малайзійська компанія HOS International Trading SDN BHD підписали угоду про реалізацію проекту урядової постанови "Про проект концесійного Угоди ТЕЦ "Шуроб".

 

Ця угода визначає відносини між урядом Таджикистану і компанією HOS International Trading SDN BHD у реалізації проекту, в рамках якого передбачено проведення реконструкції та використання потужностей підприємства ВАТ «Ангішт», а також проектування, будівництво та комерційне використання ТЕЦ "Шуроб"

 

Документ підписав голова Госкомінвеста Давлаталі Саїдов і виконавчий директор компанії HOS International Trading SDN BHD Субраманіам Ратнавелі.
Проект будівництва ТЕЦ "Шуроб" в селищі Шуроб Ісфарінського району, потужністю 300 МВт, реалізується за рахунок прямих інвестицій у розмірі 400 мільйонів доларів.

 

За угодою малайзійська компанія за рахунок власних коштів реконструює і відновить проектну потужність ВАТ "Ангішт" з видобутку вугілля в родовищі Шуроб , в першу чергу для задоволення потреб майбутньої ТЕЦ.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.