Штайнмаєр: Воєнного вирішення конфлікту в Україні бути не може

24 Mar, 2015

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав сторони конфлікту на Донбасі до уникнення кроків, що могли б призвести до подальшого загострення протистояння.

Берлин снова старается удержать баланс с Россией

Berlin tries to keep the balance with Moscow
21 Nov, 2014

Событие

18 ноября 2014 года министр иностранных дел Франк ШТАЙНМАЕР посетил Москву, приехав в российскую столицу сразу после переговорив в Украине. Цель визита – обсудить возможные пути решения конфликта на украинском Донбассе. В рамках визита немецкий министр провел встречи с российским министром иностранных дел Сергеем ЛАВРОВЫМ и президентом Владимиром ПУТИНЫМ.

 

Германия отворачивается от России. Что это значит для Украины?

Germany turns away from Russia. What does it mean for Ukraine?
21 Oct, 2014

The newest history of Russia which includes the illegal annexation of Crimea, seriously determined the short and long-term perspectives for cooperation with the USA and European Union. It seems to the Geostrategy Group that there are no possible options to restore the trust and confidence between Putin and official Berlin. What is the whole picture of worsening of relationships between former strategic partners – Russia and Germany?

Україна, Німеччина: президентські вибори в Україні вирішують все

13 May, 2014

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час свого візиту до Києва в вівторок, 13 травня, підкреслив "вирішальну роль" президентських виборів 25 травня для вирішення конфлікту в державі. На його думку, вкрай важливою є якомога вища явка громадян на цих виборах.

"Ми всі підтримуємо ваші зусилля і ваш підхід із організації в Україні діалогу як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Я сподіваюся, що в таких умовах вдасться вжити подальших заходів для звільнення захоплених приміщень, а також поступово роззброїти нелегальні військові формування і групи, досягти звільнення всіх", - сказав Штайнмаєр на брифінгу з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком в аеропорту "Бориспіль"