Штайнмаєр: Воєнного вирішення конфлікту в Україні бути не може
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав сторони конфлікту на Донбасі до уникнення кроків, що могли б призвести до подальшого загострення протистояння.
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вкотре наголосив, що не бачить силового варіанту вирішення української кризи. Про це він заявив у понеділок, 23 березня, у Братиславі, де глава дипломатичного відомства ФРН взяв участь у перемовинах у форматі так званої "Вишеградської четвірки". Разом із міністрами закордонних справ Чехії, Польщі, Угорщини та Словаччини, а також із президентом Словаччини Андреєм Кіскою та словацьким прем’єр-міністром Робертом Фіко він обговорив ситуацію в Україні та на Західних Балканах. На порядку денному також стояло питання "Східного партнерства" ЄС, повідомляє інформаційна агенція dpa.
"Одна річ зрозуміла усім нам: варіанту вирішення української кризи воєнним шляхом немає та бути не може", - наголосив Штайнмаєр під час зустрічі. Він також зазначив, що кожна сторона конфлікту має уникати будь-яких кроків, які могли б призвести до ескалації ситуації. Для цього, на думку німецького політика, потрібне повне припинення вогню та надання повного доступу спостерігачам ОБСЄ.
За словами Штайнмаєра, 25 березня у Парижі відбудеться зустріч у "нормадському форматі" офіційних дипломатичних представників України, Німеччини, Франції та Росії. Він, однак, наголосив, що це не буде зустріччю міністрів, однак під час неї йтиметься про механізми контролю припинення вогню на Сході Україні.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.