Штайнмаєр: Воєнного вирішення конфлікту в Україні бути не може

24 Mar, 2015 | |

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав сторони конфлікту на Донбасі до уникнення кроків, що могли б призвести до подальшого загострення протистояння.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вкотре наголосив, що не бачить силового варіанту вирішення української кризи. Про це він заявив у понеділок, 23 березня, у Братиславі, де глава дипломатичного відомства ФРН взяв участь у перемовинах у форматі так званої "Вишеградської четвірки". Разом із міністрами закордонних справ Чехії, Польщі, Угорщини та Словаччини, а також із президентом Словаччини Андреєм Кіскою та словацьким прем’єр-міністром Робертом Фіко він обговорив ситуацію в Україні та на Західних Балканах. На порядку денному також стояло питання "Східного партнерства" ЄС, повідомляє інформаційна агенція dpa.

"Одна річ зрозуміла усім нам: варіанту вирішення української кризи воєнним шляхом немає та бути не може", - наголосив Штайнмаєр під час зустрічі. Він також зазначив, що кожна сторона конфлікту має уникати будь-яких кроків, які могли б призвести до ескалації ситуації. Для цього, на думку німецького політика, потрібне повне припинення вогню та надання повного доступу спостерігачам ОБСЄ.

За словами Штайнмаєра, 25 березня у Парижі відбудеться зустріч у "нормадському форматі" офіційних дипломатичних представників України, Німеччини, Франції та Росії. Він, однак, наголосив, що це не буде зустріччю міністрів, однак під час неї йтиметься про механізми контролю припинення вогню на Сході Україні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Румунія проти додаткових передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин (Adrian Severin)
Адріан Северин (Adrian Severin), депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія)

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту, незалежний (Румунія), про підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом:

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У