Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

10 Feb, 2012 | Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи |
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

- Вважаю, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом. У разі її підписання це принесе очевидні вигоди для обох сторін – ЄС та України. Особисто я повністю підтримую необхідність підписання Угоди про асоціацію під час проведення 16-го саміту Україна – Європейський Союз у грудні 2012 року. Такий концептуальний підхід є правильним.
Саме тому я як член Британського Парламенту та член Британської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи буду робити все від мене залежне, аби підписання Угоди про асоціацію відбулося у 2012 році.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Франческо Палермо
Професор порівняльного конституційного права університету Верони

Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.