Франція: підписано нові контракти по системам ППО

31 Jan, 2024 | |

В Парижі 30 січня 2024 р. директор OCCAR-EA Йоахім Сакер і керуючий директор Eurosam Енн Діас Де Туеста підписали 14-ту поправку до контракту FSAF-PAAMS Sustainment & Enhancement (S&E).

Ця поправка призвела до запуску виробництва наземних систем SAMP/T NG. Завдяки цій поправці Eurosam та її члени MBDA/Thales вироблятимуть чотири секції SAMP/T NG для італійської армії та додаткові заходи для Франції з метою забезпечення майбутнього запуску повного серійного виробництва секцій SAMP/T NG для Франції.

Це додатковий крок до оновлення європейських засобів протиповітряної оборони середньої дальності після розробки SAMP/T NG, розпочатої двома країнами у 2021 році, виробництва досерійних систем на початку 2023 року та приєднання SAMP /T і спільноти Aster ВПС Італії із закупівлею п’яти секцій SAMPT NG минулого липня 2023 року.

Крім того, ця зміна контракту включає додаткову закупівлю  обладнання для Сполученого Королівства (UK) для виробництва Mid-Life Update Aster. Виробництво MLU Aster триває з 2021 року для трьох країн, а OCCAR і Industry виконали перші поставки для Франції та Італії в грудні 2023 року.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

ШАЛЛЕНБЕРГ
Александр Шалленберг
Федеральний міністр з європейських та міжнародних справ Австрії

В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.