Франція: підписано нові контракти по системам ППО

31 Jan, 2024 | |

В Парижі 30 січня 2024 р. директор OCCAR-EA Йоахім Сакер і керуючий директор Eurosam Енн Діас Де Туеста підписали 14-ту поправку до контракту FSAF-PAAMS Sustainment & Enhancement (S&E).

Ця поправка призвела до запуску виробництва наземних систем SAMP/T NG. Завдяки цій поправці Eurosam та її члени MBDA/Thales вироблятимуть чотири секції SAMP/T NG для італійської армії та додаткові заходи для Франції з метою забезпечення майбутнього запуску повного серійного виробництва секцій SAMP/T NG для Франції.

Це додатковий крок до оновлення європейських засобів протиповітряної оборони середньої дальності після розробки SAMP/T NG, розпочатої двома країнами у 2021 році, виробництва досерійних систем на початку 2023 року та приєднання SAMP /T і спільноти Aster ВПС Італії із закупівлею п’яти секцій SAMPT NG минулого липня 2023 року.

Крім того, ця зміна контракту включає додаткову закупівлю  обладнання для Сполученого Королівства (UK) для виробництва Mid-Life Update Aster. Виробництво MLU Aster триває з 2021 року для трьох країн, а OCCAR і Industry виконали перші поставки для Франції та Італії в грудні 2023 року.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow)
Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США

Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.