Інституційна криза в ОБСЄ подолана

18 Jul, 2017 | Володимир Денисюк | старший аналітик групи Geostrategy
OSCE logo

Парламентська Асамблея ОБСЄ нарешті переобрала керівництво цієї впливової міжнародної організації.

Під час останньої сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ нарешті було вирішено питання про заповнення ключових керівних посад.

Так, Крістін Муттонен (Австрія) була обрана на посаду Президента ПА ОБСЄ, яка виконуватиме свої функції до наступної щорічної сесії у 2018 року. На посади Віце-президентів ПА ОБСЄ було обрано Маріетту Тідеі (Італія), Роджера Вікера (США), Маргарету Седерфельт (Швеція) та переобрано Віктора Пауля Добре (Румунія).

Доріс Барнетт (ФРН) було переобрано на посаду Скарбника Асамблеї.

Було сформовано склад загального Комітету ПА ОБСЄ з політичних питань і безпеки: Філіпо Ломбарді (Швейцарія) - голова Комітету, Гульєльмо Піччі (Італія) – заступник голови комітету, Крістіан Вігенін (Болгарія) – доповідач; Загальний Комітет ПА ОБСЄ з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища: Нільса Сена (Португалія) – голова комітету, Софіо Кацарава (Грузія) – доповідач.

Важливо, що заступником голови Загального Комітету ПА ОБСЄ з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища було переобрано Голову Постійної делегації ВРУ в ПА ОБСЄ А.Герасимова.

Загальний Комітет ПА ОБСЄ з демократії, прав людини та гуманітарних питань очолив Ігнасіо Санчес Амор (Іспанія), Івана Добесова (Чеська Республіка) – заступник голови, Кіріакос Хаджиянні (Кіпр) – доповідач.

Президент ПА ОБСЄ К.Муттонен здійснила також такі призначення:

1) Лауринас Кащюнас (Литва) – заступник голови Спеціального комітету ПА ОБСЄ з питань міграції (Спецкомітет, який було створено у лютому 2016 р., виконує функцію контактного пункту з діяльності ПА ОБСЄ у сфері міграції в усіх трьох вимірах ОБСЄ. Очолює Спецкомітет Філіпо Ломбарді (Швейцарія);

2) Паскаль Алізар (Франція) – Спеціальний представник ПА ОБСЄ у сердземноморських справах (on Mediterranean Affairs).

Tags: ОБСЕ
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін забезпечив виживання режиму Асада

Джон Маккейн
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.