Інституційна криза в ОБСЄ подолана

18 Jul, 2017 | Володимир Денисюк | старший аналітик групи Geostrategy
OSCE logo

Парламентська Асамблея ОБСЄ нарешті переобрала керівництво цієї впливової міжнародної організації.

Під час останньої сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ нарешті було вирішено питання про заповнення ключових керівних посад.

Так, Крістін Муттонен (Австрія) була обрана на посаду Президента ПА ОБСЄ, яка виконуватиме свої функції до наступної щорічної сесії у 2018 року. На посади Віце-президентів ПА ОБСЄ було обрано Маріетту Тідеі (Італія), Роджера Вікера (США), Маргарету Седерфельт (Швеція) та переобрано Віктора Пауля Добре (Румунія).

Доріс Барнетт (ФРН) було переобрано на посаду Скарбника Асамблеї.

Було сформовано склад загального Комітету ПА ОБСЄ з політичних питань і безпеки: Філіпо Ломбарді (Швейцарія) - голова Комітету, Гульєльмо Піччі (Італія) – заступник голови комітету, Крістіан Вігенін (Болгарія) – доповідач; Загальний Комітет ПА ОБСЄ з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища: Нільса Сена (Португалія) – голова комітету, Софіо Кацарава (Грузія) – доповідач.

Важливо, що заступником голови Загального Комітету ПА ОБСЄ з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища було переобрано Голову Постійної делегації ВРУ в ПА ОБСЄ А.Герасимова.

Загальний Комітет ПА ОБСЄ з демократії, прав людини та гуманітарних питань очолив Ігнасіо Санчес Амор (Іспанія), Івана Добесова (Чеська Республіка) – заступник голови, Кіріакос Хаджиянні (Кіпр) – доповідач.

Президент ПА ОБСЄ К.Муттонен здійснила також такі призначення:

1) Лауринас Кащюнас (Литва) – заступник голови Спеціального комітету ПА ОБСЄ з питань міграції (Спецкомітет, який було створено у лютому 2016 р., виконує функцію контактного пункту з діяльності ПА ОБСЄ у сфері міграції в усіх трьох вимірах ОБСЄ. Очолює Спецкомітет Філіпо Ломбарді (Швейцарія);

2) Паскаль Алізар (Франція) – Спеціальний представник ПА ОБСЄ у сердземноморських справах (on Mediterranean Affairs).

Tags: ОБСЕ
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.