Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

14 Jan, 2022 | Норберт Реттген | Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики
Норберт Реттген

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому?

Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Після переговорів зі США і НАТО цього тижня Путін заявив, що відносини зайшли в глухий кут і що тепер необхідно застосовувати «інші заходи та методи». Чому?

Все це говорить про те, що Путін налаштований змінити статус-кво в Європі на своїх власних умовах. Тому що він відчуває загрозу. Але не від НАТО, а від прагнення людей сусідів Російської Федерації до самовизначення, демократії, верховенства права та ринкової економіки.

Тяга людей до свободи існує і в Росії, де вона становить реальну небезпеку для Путіна. Крім того, він втратить вплив на свої західні сусідні держави. Багато що свідчить про те, що Путін вважає, що час біжить проти нього, і що він повинен діяти зараз.
Чи можна вплинути на розрахунок Путіна ззовні? Ми повинні бути готові до того, що в Україні може початися війна. Наш єдиний варіант запобігти агресивним діям Путіна в Україні – це стримувати його надзвичайно високою ціною його власної влади в Росії.

https://twitter.com/n_roettgen

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: