Китай: новий спалах коронавірусу

15 Jun, 2020 | |

У Пекіні за останні дні виявили 79 нових випадків коронавірусу. У попередні 50 днів в столиці Китаю не було зафіксовано жодного нового хворого на Covid-19.

Зафіксовані за останню добу 36 нових випадків посилили побоювання другої хвилі поширення коронавірусу в Китаї.

Так само 36 нових випадків виявили в суботу.

Віцепрем'єр Китаю Сун Чуньлань закликав столичну владу вдатися до "рішучих кроків" через високі ризики подальшого поширення хвороби.

Новий спалах пов'язують із найбільшим оптовим ринком міста.

Директора ринку, так само, як і низку місцевих чиновників, звільнили.

Крім того, випадки нових захворювань, пов'язаних із Пекіном, виявили у трьох провінціях - Ляонін, Хебей та Січуань.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що вірус знайшли на дошках для нарізання імпортного лосося, що використовували на ринку. Далі рибу розвозили по пекінських супермаркетах.

За інформацією Національної комісії з охорони здоров'я Китаю, перший за майже два місяці новий випадок хвороби виявлено 11 червня, і ще шість - 12.

Далі - у суботу та неділю - по 36 нових випадків.

Ринок швидко закрили. Так само на карантині закрили і 11 кварталів, що оточують ринок. У понеділок доступ закрили ще до 10 районів міста. Туди заборонена доставка, не пускають відвідувачів, проте мешканці цих районів можуть виходити і повертатися до осель.

Школи та дитячі садочки також не працюють.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У