Китай: новий спалах коронавірусу

15 Jun, 2020 | |

У Пекіні за останні дні виявили 79 нових випадків коронавірусу. У попередні 50 днів в столиці Китаю не було зафіксовано жодного нового хворого на Covid-19.

Зафіксовані за останню добу 36 нових випадків посилили побоювання другої хвилі поширення коронавірусу в Китаї.

Так само 36 нових випадків виявили в суботу.

Віцепрем'єр Китаю Сун Чуньлань закликав столичну владу вдатися до "рішучих кроків" через високі ризики подальшого поширення хвороби.

Новий спалах пов'язують із найбільшим оптовим ринком міста.

Директора ринку, так само, як і низку місцевих чиновників, звільнили.

Крім того, випадки нових захворювань, пов'язаних із Пекіном, виявили у трьох провінціях - Ляонін, Хебей та Січуань.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що вірус знайшли на дошках для нарізання імпортного лосося, що використовували на ринку. Далі рибу розвозили по пекінських супермаркетах.

За інформацією Національної комісії з охорони здоров'я Китаю, перший за майже два місяці новий випадок хвороби виявлено 11 червня, і ще шість - 12.

Далі - у суботу та неділю - по 36 нових випадків.

Ринок швидко закрили. Так само на карантині закрили і 11 кварталів, що оточують ринок. У понеділок доступ закрили ще до 10 районів міста. Туди заборонена доставка, не пускають відвідувачів, проте мешканці цих районів можуть виходити і повертатися до осель.

Школи та дитячі садочки також не працюють.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми не маємо європейської армії…

Жозеф Доль ( Joseph Daul)
Жозеф Доль ( Joseph Daul), Голова Європейської народної партії в Європарламенті

Голова найбільшої політичної групи Європарламенту «Європейська народна партія» Джозеф Доль висловив своє розчарування тим, що на разі ніхто не має впевненості з приводу подальшого розвитку ситуації в Україні.

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.