США: є готовність надати Україні кредитні гарантії на $1 млрд

13 Jan, 2015 | |

Сполучені Штати мають намір надати Україні додаткові кредитні гарантії у розмірі одного мільярда доларів у першій половині 2015 року, йдеться у заяві Мінфіну США.

"У рамках міжнародних зусиль Сполучені Штати мають намір надати уряду України кредитні гарантії на суму 1 мільярд доларів у першому півріччі 2015 року за умови, що Україна залишиться на шляху програми реформ, погодженої із Міжнародним валютним фондом", - йдеться в повідомленні.

У Мінфіні США зазначають, що у випадку успішного втілення Україною реформ США готові надати додатковий один мільярд доларів кредитних гарантій наприкінці 2015 року.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Про окремі аспекти питань європейської безпеки

Ivo Daalder
Іво ДААЛДЕР (Ivo Daalder), Постійний представник США при НАТО

Розміщення в Європі елементів системи протиракетної оборони

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи