Німеччина, Україна: грошей у 2025 році буде менше

22 Jul, 2024 | |

Кабінет міністрів Німеччини ухвалив бюджет країни на 2025 рік після місяців суперечок. Новий бюджет передбачає вдвічі менше видатків на воєнну підтримку України – 4 млрд євро замість 8 млрд євро у 2024 році.

Німеччина очікує, що Україна зможе профінансувати основну частину своїх військових потреб за рахунок кредитів у розмірі 50 мільярдів доларів від Великої сімки, забезпечених доходами від заморожених російських активів. Тому у Берліні сподіваються, що кошти, призначені для України, навіть не будуть повністю використані.

У бюджеті Німеччини на 2025 рік все ще зберігається розрив у 17 мільярдів євро між прогнозованими витратами та доходами і він має бути покритий.

Німецький уряд сподівається закрити цю дірку додатковими доходами, коли економіка пожвавиться. Найбільша економіка єврозони подолала рецесію на початку року, але зростання було повільнішим, ніж очікувалося.

Бюджет Німеччини на 2025 рік включає рекордні 78 мільярдів євро інвестицій, чисті запозичення в 43,8 мільярда євро. Загальний розмір бюджету становить 481 мільярд євро з дотриманням конституційного обмеження витрат, відомого як боргове гальмо.

 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз

Alireza Nader
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND

Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

Ми прагнемо до успіху незалежної та єдиної України

Rex Tillerson
Рекс В. Тіллерсон Державний секретар США

Хоча Захід продовжує шукати нових продуктивних відносин з пострадянською Росією, на сьогоднішній день це виявилося невчасним, оскільки після спроби попереднього керівництва відновити відносини з Росією та американсько - європейськими відносинами Росія вторглась у сусідню Грузію в 2008 році та в У