Німеччина, Великобританія: братанці прагнуть отримати німецьке громадянство

28 Feb, 2017 | |

Через невпинне наближення "брекзиту" у Британії вирують суперечки щодо прав мігрантів із ЄС, серед яких є приблизно 300 тисяч громадян Німеччини.

Багато з них занепокоєні тим, що станеться із ними після виходу Британії із ЄС.

"Ну, так коли ти станеш німцем?" - це питання постійно виникає у розмовах із друзями-британцями тут, у Берліні. Більшість із них вже подали документи або рахують дні до дати, коли вони зможуть зробити це відповідно до місцевих законів.

Все через те, що ніхто не знає, як на них може позначитися рішення Британії вийти із ЄС.

Це молоді фрілансери, які занепокоєні тим, що у разі, якщо запровадять візовий режим, вони можуть втратити роботу. Або пенсіонери, які живуть в орендованому житлі на свою пенсію, яка тане разом із падінням курсу британського фунта.

Сьогодні 20% німців або колишні мігранти, або їх нащадки.

Велика Британія, яка обрала "брекзит", так само, як і Сполучені Штати Дональда Трампа, судячи з усього, рухаються у протилежному напрямку. Принаймні саме так це виглядає із Берліна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.