Норвегія, Литва: обговорено білоруське питання

08 Sep, 2020 | |

8 вересня 2020 року Прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг, яка наразі перебуває з офіційним візитом у Литовській Республіці, зустрілася з лідером опозиції Білорусі С.Тихановською.

Після керівництва власне Литовської Республіки, Е.Солберг стала першим чинним главою уряду, яка зустрілась з С.Тихановською. За повідомленням норвезьких ЗМІ, масовий характер протестів у Білорусі свідчить, наскільки глибоким є прагнення до змін та демократичного розвитку у білоруського народу, а відповідна зустріч має підтвердити, що інші країни бачать, що відбувається у Білорусі, та підтримують протестувальників. Окремі коментатори звертають увагу на сміливість цього рішення для достатньо обережної зовнішньої політики Норвегії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.