Польща, США, Туреччина: зібрано перший польський S-70i Black Hawk на турецьке замовлення
Перший вертоліт S-70i Black Hawk в рамках виконання турецького контракту був виготовлений польською філією компанії "Sikorsky".
Вертоліт який зібрано польською компанією "PZL Mielec" буде використовуватись в якості прототипу для турецьких вертольотів T70, які повинні бути побудовані за ліцензією в Туреччині корпорацією "Turkish Aerospace Industries".
Lockheed Martin, материнська компанія "Sikorsky", повідомила що S-70i буде доставлено до Туреччини, де він стане випробувальним стендом для подальшого технічного розвитку та модернізації компаніями "Sikorsky" і турецькою оборонною компанією "Aselsan".Гелікоптер буде використано для льотних випробувань тетустування та модернізації електроніки.
S-70i це міжнародна версія UH-60 Black Hawk який використовується американськими військовими.
Протягом наступних двох років, PZL виробить перші п'ять комплектів корпусів, з яких потім "Turkish Aerospace Industries" збиратимуть перші п'ять гелікоптерів. Персонал PZL також буде надавати технічну, виробничу допомогу і тренування для "Turkish Aerospace Industries" як в Туреччині так і в Польщі.
Загалом "Turkish Aerospace Industries" має зібрати та передати 300 вертольотів T70 для шести турецьких структур: сухопутних військ, військово-повітряних сил, жандармерії, спецназу, національної поліції та Головного управління з питань лісового господарства.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику
Александр Шалленберг
В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:
Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот: