Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?
"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.
Агресивність - це серйозна проблема на коротку, але не на тривалу перспективу, оскільки Росія - слабшаюча держава. Всі справжні атрибути держави - процвітаюча промисловість, підприємці, демократія і навіть газ і нафта - в небезпечному становищі. Єдині інструменти російської держави відносяться до радянської епохи: вето в ООН і те, що залишається від військової та ядерної держави».
Хайден упевнений, що агресивність Москви щодо балтійських країн є спробою повернути колишню велич.
Але Хайден визнає, що військова операція в Криму проведена дуже професійно. І це значить, що ми повинні бути дуже пильними, особливо на найближчу перспективу.
"Я б хотів, щоб позиція Америки щодо України була більш енергійною, щоб перешкодити Путіну здійснити якусь дурість, без недооцінки його здібностей. На нашому місці я б озброїв українців! "
Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.
Ми повинні продовжити надавати підтримку
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі
Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь