Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

19 Jul, 2017 | Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн |
Johan McCain

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія". Остаточна відповідальність за це останнє грубе порушення суверенітету України лежить на Росії  Володимира Путіна, керівництво якої фінансує та озброює сепаратистів.

Таке нелегальне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також  порушує Мінські угоди Росії. Через свою агресивну поведінку Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, щоб ці мінські угоди були реалізовані. Натомість Володимир Путін підраховує, що чим більше українців вбивають його маріонетки, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушує Україну присвячувати обмеженим ресурсам війну, а не поліпшити економіку, тим більше він може дестабілізувати владу в Києві та запобігати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє.

Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно прийняти реальність, що ми не змогли кардинально змінити підходи Росії в Україні протягом останніх трьох років.

Якщо ми серйозно ставимось до закінчення кровопролиття на Сході України та відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, ми повинні бути готові мислити та діяти заново, щоб примусити до російсіян змінити поведінку. Наприклад, не достатьно лише сказати, що США та європейські санкції, введені після анексії Криму, залишатимуться до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов'язання за мінськими угодами. Цей підхід був випробуваний, і це не вдалося. Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, які примусять Росію до виконання своїх зобов'язань за мінськими угодами. Тут вдома, ми повинні запропонувати сильніші санкції що до Росію на стіл презденту та надати Україні оборонну зброю, яку вона потребує для захисту себе.

https://www.mccain.senate.gov/public/index.cfm/2017/7/statement-by-sasc…

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах

Borrell
Жозеп Боррель
Високий представник ЄС

Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.