Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

19 Jul, 2017 | Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн |
Johan McCain

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія". Остаточна відповідальність за це останнє грубе порушення суверенітету України лежить на Росії  Володимира Путіна, керівництво якої фінансує та озброює сепаратистів.

Таке нелегальне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також  порушує Мінські угоди Росії. Через свою агресивну поведінку Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, щоб ці мінські угоди були реалізовані. Натомість Володимир Путін підраховує, що чим більше українців вбивають його маріонетки, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушує Україну присвячувати обмеженим ресурсам війну, а не поліпшити економіку, тим більше він може дестабілізувати владу в Києві та запобігати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє.

Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно прийняти реальність, що ми не змогли кардинально змінити підходи Росії в Україні протягом останніх трьох років.

Якщо ми серйозно ставимось до закінчення кровопролиття на Сході України та відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, ми повинні бути готові мислити та діяти заново, щоб примусити до російсіян змінити поведінку. Наприклад, не достатьно лише сказати, що США та європейські санкції, введені після анексії Криму, залишатимуться до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов'язання за мінськими угодами. Цей підхід був випробуваний, і це не вдалося. Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, які примусять Росію до виконання своїх зобов'язань за мінськими угодами. Тут вдома, ми повинні запропонувати сильніші санкції що до Росію на стіл презденту та надати Україні оборонну зброю, яку вона потребує для захисту себе.

https://www.mccain.senate.gov/public/index.cfm/2017/7/statement-by-sasc…

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні подвоїти нашу підтримку для України

Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу
Джин Шахін сенатор США від Нью-Гемпширу

Я вважаю, що ця стратегія повинна мати принаймні чотири компоненти: введення більш жорстких санкцій, зміцнення НАТО і наших союзників, демонструючи сильну підтримку для України, і протидія російській пропаганді.

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за