Румунія: приватизацію зупинено на два роки

11 Jun, 2020 | |

Парламент Румунії 10 червня ухвалив закон, який припиняє будь-який продаж акцій, що належать державі, на найближчі два роки. Законопроект був внесений соціалістичною партією ПСД (Partidul Social Democrat), яка має найбільшу кількість депутатів і виступила проти правоцентристського уряду.

Якщо президент Румунії Клаус Йоганніс не накладе вето, закон забороняє будь-який продаж державних пакетів акцій у будь-якій компанії чи банку, в якому уряд має деякі акції, незалежно від розміру участі. Також закон припиняє будь-яку  приватизацію що вже почалась.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Україні треба реальна фінансова допомога

Роберт Кан (Robert Kahn)
Роберт Кан (Robert Kahn), старший фінансовий аналітик, Рада зовнішніх зносин, США

На фоні драматичних переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, результати переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом відійшли на другий план. Однак важливим стало досягнення домовленості про виділення України кредиту МВФ на суму 17,5 млрд. дол. США.