Румунія: приватизацію зупинено на два роки

11 Jun, 2020 | |

Парламент Румунії 10 червня ухвалив закон, який припиняє будь-який продаж акцій, що належать державі, на найближчі два роки. Законопроект був внесений соціалістичною партією ПСД (Partidul Social Democrat), яка має найбільшу кількість депутатів і виступила проти правоцентристського уряду.

Якщо президент Румунії Клаус Йоганніс не накладе вето, закон забороняє будь-який продаж державних пакетів акцій у будь-якій компанії чи банку, в якому уряд має деякі акції, незалежно від розміру участі. Також закон припиняє будь-яку  приватизацію що вже почалась.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Путін висуває вимоги, які, як він знає, ніколи не будуть виконані

Норберт Реттген
Норберт Реттген
Голова Комітету Бундестагу зі зовнішньої політики

Путін висуває вимоги до НАТО, які, як він знає, ніколи не будуть виконані. Чому? Він доручив Лаврову пояснити, що Польща, країни Балтії та Україна є «осиротілими територіями», націленими на НАТО. Чому?

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Tor Bukkvoll
старший науковий співробітник Норвезького відділу оборонних досліджень

Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.