Румунія: приватизацію зупинено на два роки

11 Jun, 2020 | |

Парламент Румунії 10 червня ухвалив закон, який припиняє будь-який продаж акцій, що належать державі, на найближчі два роки. Законопроект був внесений соціалістичною партією ПСД (Partidul Social Democrat), яка має найбільшу кількість депутатів і виступила проти правоцентристського уряду.

Якщо президент Румунії Клаус Йоганніс не накладе вето, закон забороняє будь-який продаж державних пакетів акцій у будь-якій компанії чи банку, в якому уряд має деякі акції, незалежно від розміру участі. Також закон припиняє будь-яку  приватизацію що вже почалась.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі: