Туреччина має зробити вибір

05 Jun, 2019 | |

Турецький уряд має зробити вибір між придбанням ЗРК С-400 в Росії і отриманням від США винищувачів F-35. Про це заявила постпред США в НАТО Кей Бейлі Хатчінсон в ефірі телеканалу CNBC.
 
За словами Хатчінсон, Туреччина може отримати «або одне, або інше, але не обидва», і якщо все ж вирішить придбати С-400, то не отримає вже замовлені винищувачі F-35.
 
На думку, постпреда США в НАТО, придбання Туреччиною російської ракетної системи допоможе Кремлю послабити альянс.
 
Хатчінсон додала, що в НАТО уважно стежать за розвитком ситуації і не хочуть «бачити ніякої загрози для альянсу». За її словами, не повинно бути конкуренції, яка відніме кошти, необхідні для зміцнення сил альянсу і відбиття можливої ​​загрози.
 
Раніше телеканал CNBC з посиланням на джерела повідомляв, що Туреччині було запропоновано в двотижневий термін відмовитися від закупівель російських зенітних ракетних систем  С-400. За словами співрозмовників телеканалу, пропозиція є остаточною і не допускає відтермінувань.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, криза: чому програють всі?

Семуель Чарап
Семуель Чарап старший політолог RAND Corporation

За три роки з моменту початку кризи в Україні загинуло більш ніж 10000 людей і це продовжує виснажувати ресурси всіх країн.  В результаті всі програють і в цьому конфлікті кожен великий актор грає гірше, ніж це було раніше і вирішення видається невловимим  як ніколи. Це не повинно бути так.

План з 5 пунктів відновлення економіки України

Пенні Пріцкер
Пенні Пріцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України

1) Оснащення України міжміністерським потенціалом планування з міжнародними планувальниками, менеджерами проектів та інженерами для підтримки державних службовців у наданні стратегічного керівництва та сполучної тканини для міжнародної спільноти донорів та приватного сектору.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?