Туреччина: розвідка стежила за людьми у Німеччині
Турецька розвідка стежила за сотнями людей у Німеччині, яких підозрювали у опозиційнихтурецькій владі поглядах, повідомляють німецькі ЗМІ.
За даними медіа, масштаби шпигунства розкрилися після того, як голова турецької розвідкипередав німецьким колегам список осіб, за якими стежили, де були їхні номери телефонів,адреси і навіть фотографії із супутників.
За даними Sueddeutsche Zeitung і низки місцевих телеканалів, у цьому списку імена близько 300людей, а також 200 організацій.
За даними ЗМІ, метою передачі цього списку було переконати німецьку владу підтриматиофіційну позицію Анкари, проте результат став протилежним: німецьких громадян застерегли невідвідувати Туреччину чи турецькі дипломатичні установи у Німеччині.
Раніше між Туреччиною і країнами ЄС, зокрема Німеччиною, спалахнув скандал довколамайбутнього референдуму про зміни до турецької конституції. Німецька влада заборонила турецьким посадовцям проводити мітинги й агітувати за надання президенту Реджепу ТаїпуЕрдогану більших повноважень.
У липні 2016 року після невдалої спроби перевороту у Туреччині влада затримала понад 40тисяч людей за підозрою у прихильності Фетхуллаху Гюлену - ісламському проповіднику, давньому опонентові Ердогана, що мешкає у США.
Турецька влада звинуватила Гюлена у організації перевороту, хоч він свою причетність відкидає.
Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за
Тріумф Зеленського

Tor Bukkvoll
Звичайно, занадто рано говорити, чи буде вибір Володимира Зеленського президентом для України гарним. Якби Порошенко виграв, ми б очікували продовження частинних реформ, які ми бачили за останні п'ять років. Але Зеленський є абсолютно новим для української політичної сцени.
США потребують більш активної участі в подіях в Україні

Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.