Кенія: родичі загиблих розпізнають тіла
Родичі кенійських студентів, убитих ісламістськими бойовиками в університеті, прибувають на місце трагедії, щоб упізнати тіла.
В атаці бойовиків із групи Аш-Шабаб у четвер загинули понад 140 людей.
Джихадисти відібрали і розстріляли студентів-християн.
Тим часом влада Кенії надала автобуси, щоб доправити сотні молодих людей, які вижили, додому.
Тіла загиблих відвезуть в столицю країни Найробі.
Президент Сомалі Гассан Шейх Мохамуж заявив, що Кенія і Сомалі повинні посилити контртерористичну співпрацю.
Традиційна зброя знову стає головною у конфліктах
Жозеп Боррель
Широкомасштабне вторгнення росії в Україна нагадало державам-членам Європейського Союзу про критичну важливість мати на своєму балансі достатню кількість традиційного озброєння. Зокрема, мова йде про танки, артилерію та снаряди.
Джихадизм у Казахстані як частина глобальної терористичної мережі
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон
Gordon M. Hahn, Старший науковий дослідник з питань Росії та Євразії Центру міжнародних та стратегічних досліджень, м Вашингтон Гордон Ган представив аналітичну доповідь на тему: ДЖИХАДИЗМ В КАЗАХСТАНЕ, КАК ЧАСТЬ ГЛОБАЛЬНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ СЕТИ
Допомога для України буде
Джон Кірбі
Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: