Німеччина завершила 2017 рік з рекордним профіцитом бюджету
Німеччина в 2017 році добилася профіциту всіх громадських бюджетів. В цілому профіцит бюджету склав 36,6 млрд євро - це максимум з часу возз'єднання Німеччини, тобто за 27 років.
За підсумками минулого року профіцит відзначений на всіх державних рівнях - федеральному, земельному, місцевому, а також в касах соціального страхування. При цьому найвищого показника досягли 16 федеральних земель Німеччини - 16,2 млрд євро, повідомляє DW з посиланням на матеріали Федерального статистичного агентства ФРН (Destatis).
Доходи кас соціального страхування перевищили витрати на 10,5 млрд євро, а на муніципальному рівні позитивне сальдо дорівнювало 8,7 млрд євро.
Разом з тим, профіцит держбюджету ФРН помітно знизився в порівнянні з трьома попередніми роками, склавши 1,08 млрд євро. У 2015 році цей показник дорівнював 9,7 млрд євро, а в 2016 році - 7,4 млрд євро.
Позитивне сальдо фіксується вже четвертий рік поспіль завдяки стійкому економічному зростанню і виключно сприятливої ситуації на ринку праці. У 2016 році сукупний профіцит становив 23,7 млрд євро, в 2015 році - 19,4 млрд євро.
ВВП Німеччини в 2017 році виріс за підсумками восьмого року поспіль, причому темпи підйому стали максимальними за 6 років - 2,2%.
Путін забезпечив виживання режиму Асада

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн
Заява, що Росія почне виведення деяких збройних сил з Сирії сигналізує проте що Володимир Путін переконаний, що він розбомбив та знищив достатньо супротивників кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику

Александр Шалленберг
В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки: