США, Іран: угоду з Тегераном можуть укласти цього тижня
Угоду із Тегераном щодо іранської ядерної програми можуть укласти вже цього тижня, заявив держсекретар США Джон Керрі журналістам у Відні.
У австрійській столиці проходять переговори між Іраном та "шісткою" посередників - США, Великою Британією, Францією, Китаєм, Росією та Німеччиною.
Американський держсекретар попередив, що сторони все ще не дійшли згоди щодо "кількох найскладніших питань".
"Якщо складні рішення ухваляться у найближчі кілька днів, і ухваляться швидко, ми можемо укласти угоду вже цього тижня", - зазначив пан Керрі.
За його словами, у останні дні на переговорах щодо іранської ядерної програми є прогрес.
Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф раніше розповів, що деякі розбіжності між сторонами у переговорах все ще залишаються і "поки що нічого не ясно".
Переговори із Іраном мали закінчитись 20 червня, однак цей "дедлайн" перенесли на 7 липня, щоб надати сторонам більше часу для досягнення домовленості.
США, Британія, Франція, Китай, Росія і Німеччина хочуть гарантій того, що Іран не зможе розробляти ядерну зброю.
Тегеран, який вимагає скасування міжнародних санкцій, наполягає, що його ядерна програма переслідує мирні цілі.
США потребують більш активної участі в подіях в Україні
Річард ХААС (Richard Haass), президент Ради зовнішніх зносин, США (Council on Foreign Relations)
Сполучені Штати з моменту виникнення напруги у Східних регіонах України системно працюють над тим, щоб запровадити проти Росія санкції, оскільки вона відіграє ключову роль у дестабілізації ситуації в регіоні. Поки що важко передбачити, чим може закінчитися конфлікт на Сході України.
Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе
Урсула фон дер Ляєн
Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.
Імпічмент чи енергетична незалежність України
Річард Л. Морнінгстар
Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.