Нафта: ціни на нафту марки Brent впали нижче 50 доларів
Вартість нафти північноморської марки Brent вперше із січня опустилася нижче за позначку 50 доларів за барель.
Станом на 21:20 03 серпня 2015 року на Лондонській біржі ICE вартість ф'ючерсного контракту на нафту з постачанням у вересні склала 49,83 долара за барель.
На цьому тлі національна валюта Росії, федеральний бюджет якої наполовину формується за рахунок нафтогазових надходжень, подешевшала до 63 рублів за долара (вперше з 11 березня) і 69 рублів за євро (вперше з 4 березня).
Тиск на котирування нафти чинять звістки з Китаю: опублікований у понеділок індекс ділової активності у виробничому секторі країни виявився найнижчим за останні два роки.
Уповільнення китайської економіки гравцями сировинних ринків сприймають як негативну новину, оскільки КНР є одним із найбільших у світі споживачів нафти. Чим менше економіка Китаю споживає нафти, тим нижчий світовий попит на ресурс.
Крім того, учасники ринку реагують на заяви Ірану про готовність різко наростити постачання нафти за лічені дні після скасування санкцій.
Однак санкції з Ірану зніматимуть поступово, і раніше експерти Citigroup і Goldman Sachs Group заявляли, що світовий ринок нафти не відчує реальних наслідків цього до початку 2016 року.
Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США
Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
Експерт про ініціативу розпуску Конституційного суду

Франческо Палермо
Розвиток подій в Україні викликає стурбованість, бо погіршується. Варто зауважити, що сьогодні у багатьох країнах спостерігається помітна тенденція до загострення конфлікту між політичною та судовою гілками влади, за якого перша бере контроль над другою.