США, Японія: лідери домовились проводити скоординовану політику
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе і президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама домовилися продовжити тісно координувати свою політику щодо Північної Кореї, а також у зв'язку з нестабільністю на світових фондових ринках.
У середу з 9:30 ранку за японським часом за ініціативою американської сторони відбулася телефонна бесіда лідерів двох країн, яка тривала приблизно 40 хвилин.
Абе і Обама вітали досягнення Північною і Південною Кореєю домовленості про заходи по ослабленню напруженості в міжкорейських відносинах.
Лідери Японії і США домовилися координувати свій підхід до вирішення загальносвітових питань. У їх числі різке падіння фондових ринків по всьому світу, викликане занепокоєнням про можливе уповільнення економіки Китаю.
Барак Обама також торкнувся питання висловлюваних припущень про стеження розвідувальної служби США за японським урядом і бізнесом. Він вибачився за заподіяні незручності і повідомив Абе про те, що уряд США не робить ніяких дій, здатних підірвати довіру у двосторонніх відносинах.
Сіндзо Абе заявив, що якщо факт шпигунства мав місце, це могло завдати шкоди двостороннім відносинам, зазначивши, що у нього не було іншого вибору, окрім як висловити серйозну стурбованість.
Міжнародні організації втратять свій вплив на глобальну політику
Александр Шалленберг
В інтерв’ю австрійським ЗМІ Міністр закордонних справ Александр ШАЛЛЕНБЕРГ окреслив наступні думки:
Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»
Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:
Іран на милість Путіна, безпрецедентний, але крихкий союз
Аліреза Надер (Alireza Nader), старший аналітик корпорації RAND
Росія і Іран налагодили безпрецедентний, але крихкий союз на Близькому Сході. Російсько-Іранське співробітництво є ключовим для забезпечення виживання режиму президента Башара Асада в Сирії і знищенням повстанців зі східної частини Алеппо. Російські бомбардувальники використовували іранські війсь