США, Японія: лідери домовились проводити скоординовану політику

26 Aug, 2015 | |

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе і президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама домовилися продовжити тісно координувати свою політику щодо Північної Кореї, а також у зв'язку з нестабільністю на світових фондових ринках.

У середу з 9:30 ранку за японським часом за ініціативою американської сторони відбулася телефонна бесіда лідерів двох країн, яка тривала приблизно 40 хвилин.

Абе і Обама вітали досягнення Північною і Південною Кореєю домовленості про заходи по ослабленню напруженості в міжкорейських відносинах.

Лідери Японії і США домовилися координувати свій підхід до вирішення загальносвітових питань. У їх числі різке падіння фондових ринків по всьому світу, викликане занепокоєнням про можливе уповільнення економіки Китаю.

Барак Обама також торкнувся питання висловлюваних припущень про стеження розвідувальної служби США за японським урядом і бізнесом. Він вибачився за заподіяні незручності і повідомив Абе про те, що уряд США не робить ніяких дій, здатних підірвати довіру у двосторонніх відносинах.

Сіндзо Абе заявив, що якщо факт шпигунства мав місце, це могло завдати шкоди двостороннім відносинам, зазначивши, що у нього не було іншого вибору, окрім як висловити серйозну стурбованість.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Відставка генерала Флінна та відношення до Росії

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Відставка генерала Флінна також викликає додаткові питання з приводу намірів адміністрації Трампа по відношенню до Росії Володимира Путіна, в тому числі, заяви президента що пропонують моральну еквівалентність між Сполученими Штатами і Росією, незважаючи на вторгнення в Україну, анексію Криму, за