Європа: кількість мігрантів перевищила мільйон осіб
Кількість мігрантів, які потрапили цьогоріч до Європи, перевищила один мільйон, повідомила Міжнародна організація з міграції (МОМ).
Це вчетверо більше, ніж минулого року.
Переважна більшість мігрантів потрапили до Європи через море. Понад 800 тисяч прибули із Туреччини до Греції.
Більшість мігрантів - вихідці із Сирії, Іраку і Афганістану.
Вважається, що 3 695 мігрантів цьогоріч потонули в дорозі або вважаються зниклими, кажуть в МОМ.
Україна має чим захищатися

Едвард ЧОУ (Edward Chow), експерт з питань енергетики, США
Труднощі, які сьогодні переживає Україна, носять не лише відверто негативний характер. По-перше, в Україні народилося потужне громадянське суспільство, яке може і повинно стати основним двигуном у проведенні в країні довгоочікуваних реформ.
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
Допомога для України буде

Джон Кірбі
Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі: