США, Південна Корея: американський бомбардувальник В -52, з'явився у повітряному просторі Південної Кореї

11 Jan, 2016 | |

 Американський бомбардувальник В -52, який може оснащуватися ядерною зброєю, з'явився у повітряному просторі Південної Кореї у супроводі винищувачів двох країн.
Політ продемонстрував підтримку, яку США обіцяє своєму союзнику у сфері оборони.
Минулого тижня Північна Корея заявила про випробування водневої бомби, що викликало різку негативну реакцію не тільки Сеула й Вашингтона, але й світової спільноти.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Забезпечити припинення будівництва Північного потоку 2

Тед Круз
Тед Круз
сенатор США від штату Техас

"Північний потік 2 становить серйозну загрозу національній безпеці США та нашим європейським союзникам", - сказав сенатор Тед Круз. "Закон про захист енергетичної безпеки Європи буде протидіяти експансіонізму Росії, орієнтуючи