Росія: в Москві помер відомий опозиціонер

13 Jan, 2016 | |

 У Москві на 60-му році життя помер російський публіцист Володимир Прібиловський.
Як повідомили його друзі в соціальних мережах, його знайшли мертвим у своїй квартирі.
Цю інформацію радіостанції Business FM підтвердив його син Михайло Прібиловський, який, втім, не зміг розповісти які-небудь подробиці про можливу причину смерті батька.
Володимир Прібиловський брав активну участь у громадському житті Росії в 90-х роках, у 2000-х став відомий як засновник і керівник інтернет-видання "Антикомпромат".
2007 року проти нього завели кримінальну справу за статтею про розголошення інформації, що становить державну таємницю, в його квартирі співробітники ФСБ провели обшук. Через два роки справу було закрито.
Прібиловський - автор понад 40 книг. 2009 року він у співавторстві з Юрієм Фельштинським опублікував книгу-розслідування "Корпорація. Росія і КДБ за часів президента Путіна".
2012 року вийшло друге доповнене видання монографії під назвою "Корпорація. Росія і КДБ на рубежі століть".

Tags: Росія
ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".