Вірменія: купить у РФ зброю на $200 млн за рахунок російського кредиту

19 Feb, 2016 | |

 Росія надасть Вірменії державний експортний кредит на покупку озброєння в сумі до $ 200 млн. Про це повідомляється на офіційному порталі правової інформації РФ.
У вересні 2015 року президенти Вірменії та РФ Серж Саргсян і Володимир Путін підписали відповідну угоду.
Кредит виділений на десять років з відстрочкою виплат до початку 2018 роки для фінансування поставок продукції військового призначення російського виробництв.

Згідно з документом, Вірменія закуповує у РФ пускові установки реактивної системи залпового вогню «Смерч» і боєприпаси до неї, зенітні ракетні комплекси «Голка-С», наземні комплекси виконавчої радіотехнічної розвідки «Автобаза-М», важкі вогнеметні системи ТОС-1А ( «Солнцепек ») з транспортно-заряджаючими машинами, керовані ракети 9М113М, гранатомети РПГ-26, снайперські гвинтівки Драгунова, бронеавтомобілі« Тигр », інженерні засоби і засоби зв'язку.
Вказується, що перелік може бути змінений за взаємною письмовою згодою між Федеральною службою з військово-технічного співробітництва та міністерством оборони Вірменії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален
Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»

Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.

Перемир’я на Донбасі триває, але важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди.

Стівен ПАЙФЕР
Стівен ПАЙФЕР, колишній Посол США в Україні, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса

Не зважаючи на те, що перемир’я на Донбасі триває, важко говорити про те, що Росія виконує Мінські угоди. Російські військові разом із технікою продовжують перебувати на території Донбасу, непідконтрольній Україні.