Великобританія: Кемерон має бути переконливішим
У британського прем'єра Девіда Кемерона є всі шанси переконати своїх співвітчизників у необхідності лишитися в складі Євросоюзу. Однак вмовляти британців голові уряду доведеться пристрасно та переконливо, вважає газета Independent.
"Під час кампанії треба буде демонструвати запал та переконливість – і робити це активніше, ніж перед референдумом про незалежність Шотландії, коли через його природну інертність та байдужість 300-річний союз лишився висіти на волосині", - закликає газета.
Будемо сподіватися, що він (Кемерон) розуміє, що за перемогу доведеться боротися, а не сприймати її як таку, що вже в кишеніIndependent
На думку Independent, тоді пану Кемерону "пощастило", але розслаблятися не можна.
"Прем'єр, можливо, має рацію, якщо вважає, що британці не є вродженими революціонерами, і що, як і у Шотландії, обережність щодо кроків у темряву гратиме на руку прихильникам статусу-кво. Але робити на це ставку - безумство", - попереджає видання.
До того ж, додає газета, пану Кемерону та іншим прихильникам збереження членства Британії у ЄС доведеться змагатися у красномовності з мером Лондона Борисом Джонсоном, відомим своєю "чарівністю" та вмінням переконувати натовп.
"Будемо сподіватися, що він (Кемерон) розуміє, що за перемогу доведеться боротися, а не сприймати її як таку, що вже в кишені", - резюмує Independent.
Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?
Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:
Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції
Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.
Надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?
Павел Коваль (Paweł Robert Kowal) Голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»
- Чи керуються євродепутати у своїх дискусіях щодо України і геополітичними підходами, зокрема думкою про те, що надання Україні асоціації стане прикладом і своєрідним стимулом для таких країн, як Молдова та Білорусь?