Великобританія: Кемерон має бути переконливішим

22 Feb, 2016 | |

 У британського прем'єра Девіда Кемерона є всі шанси переконати своїх співвітчизників у необхідності лишитися в складі Євросоюзу. Однак вмовляти британців голові уряду доведеться пристрасно та переконливо, вважає газета Independent.
"Під час кампанії треба буде демонструвати запал та переконливість – і робити це активніше, ніж перед референдумом про незалежність Шотландії, коли через його природну інертність та байдужість 300-річний союз лишився висіти на волосині", - закликає газета.

Будемо сподіватися, що він (Кемерон) розуміє, що за перемогу доведеться боротися, а не сприймати її як таку, що вже в кишеніIndependent
На думку Independent, тоді пану Кемерону "пощастило", але розслаблятися не можна.

"Прем'єр, можливо, має рацію, якщо вважає, що британці не є вродженими революціонерами, і що, як і у Шотландії, обережність щодо кроків у темряву гратиме на руку прихильникам статусу-кво. Але робити на це ставку - безумство", - попереджає видання.

До того ж, додає газета, пану Кемерону та іншим прихильникам збереження членства Британії у ЄС доведеться змагатися у красномовності з мером Лондона Борисом Джонсоном, відомим своєю "чарівністю" та вмінням переконувати натовп.

"Будемо сподіватися, що він (Кемерон) розуміє, що за перемогу доведеться боротися, а не сприймати її як таку, що вже в кишені", - резюмує Independent.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.