Північна Корея: відбувся запуск балістичної ракети

18 Mar, 2016 | |

 Північна Корея запустила балістичну ракету у бік Японського моря, заявляє американська і південнокорейська розвідка.

Як повідомляється, ракета, запущена із східного узбережжя півострова, пролетіла близько 800 км і упала у воду.

Північна Корея поки що ніяк не прокоментувала ці повідомлення.
У Пентагоні згодом повідомили про запуск і другої ракети. Водночас південнокорейська агенція "Йонхап" із посиланням на власні джерела повідомила, що друга ракета, найімовірніше, розпалася ще в повітрі.

Як видається, це були балістичні ракети середньої дальності типу "Родонг". Із максимальною дальністю польоту у 1,3 тис. км, ці ракети потенційно можуть дістати до Південної Кореї чи Японії.

У міноборони США закликали Пхеньян утриматися від подібний дій, що лише посилюють напругу в регіоні.
Нещодавно американський президент Барак Обама запровадив нові санкції проти Північної Кореї.

Нові санкції заморожують усі державні активи КНДР у США, а також значно розширюють чорний список компаній і осіб, що співпрацюють із Пхеньяном.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Газпром вважає сланцевий газ фантомом

Лена Коларска-Бобінська
Лена Коларска-Бобінська, депутат Європарламенту, член групи від Європейської народної партії

Лена Коларска-Бобінська, євродепутат, член групи від Європейської народної партії, про причетність «Газпрому» до антисланцевої кампанії в Європі:

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: