Пакистан: заступник Державного секретаря США здійснить візит до Ісламабаду

03 Apr, 2012 | |

Заступник Державного секретаря США Том НАЙДС 4 квітня 2012 року відвідає Ісламабад з робочим візитом. Мета візиту – продовження американо-пакистанського діалогу в сфері безпеки, військо-технічного співробітництва, боротьби з тероризмом та енергетичній сфері.

Окремою темою для переговорів стане ситуація в Афганістані, яка продовжує викликати занепокоєння Вашингтона та Ісламабада. Такою сторони мають намір більш детально зупинитися на обговоренні перспектив участі Пакистану в низці міжнародних енергетичних проектів, у тому числі щодо транспортування енергоносіїв з Туркменістану до Індії та Китаю
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський:

Чи викликає у вас тривогу агресивність Росії в Європі?

Майкл Хайден  (Michael Hayden)
Майкл Хайден (Michael Hayden), колишній голова ЦРУ і АНБ, США

"Путін поводиться самовпевнено, але у нього немає хороших карт в цій грі.

Імпічмент чи енергетична незалежність України

Richard Morningstar
Річард Л. Морнінгстар
Глобальний енергетичнний центр Атлантичної ради

Незважаючи на корупційні проблеми, які історично хвилювали цю націю, потрібно пам’ятати, що незалежно від результатів цього розслідування Україна не створила проблеми.