Пакистан: заступник Державного секретаря США здійснить візит до Ісламабаду

03 Apr, 2012 | |

Заступник Державного секретаря США Том НАЙДС 4 квітня 2012 року відвідає Ісламабад з робочим візитом. Мета візиту – продовження американо-пакистанського діалогу в сфері безпеки, військо-технічного співробітництва, боротьби з тероризмом та енергетичній сфері.

Окремою темою для переговорів стане ситуація в Афганістані, яка продовжує викликати занепокоєння Вашингтона та Ісламабада. Такою сторони мають намір більш детально зупинитися на обговоренні перспектив участі Пакистану в низці міжнародних енергетичних проектів, у тому числі щодо транспортування енергоносіїв з Туркменістану до Індії та Китаю
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?