США: офіційно оголошено про намір призначити Марі Йованович послом США в Україну

19 May, 2016 | |

18 травня Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама оголосив про свій намір призначити Марі Йованович послом США в Україну. В очікуванні затвердження її на цій посаді Сенатом Сполучених Штатів, посол Йованович сподівається, спираючись на наробки своїх попередників у Києві, й надалі кріпити вже тісні стосунки між Сполученими Штатами та Україною.

Кадровий дипломат у ранзі Радника першого ступеню посол Йованович тепер працює деканом факультету іноземних мов Інституту дипломатичної служби при Державному департаменті США. Цю посаду вона займає з 2014 року.

З 2013 по 2014 рік Пані Йованович була заступником директора школи ім. Ейзенхауера при Національному оборонному університеті США. Вона працювала заступником керівника Бюро у справах Європи і Євразії Державного департаменту США з 2011 по 2012 рік, а потім першим заступником у 2012-2013 роках. До того вона була Послом США у Киргизстані в період з 2005 по 2008 рік і Послом США у Вірменії з 2008 по 2011 рік.

З 2004 по 2005 рік Марі Йованович була старшим радником і виконавчим помічником в Канцелярії заступника держсекретаря з політичних питань, і у 2001-2004 роках - заступницею голови дипломатичної місії США в Україні. З моменту вступу на дипломатичну службу в 1986 році вона працювала також на посадах в американських посольствах у Канаді, Росії, Сомалі і Сполученому Королівстві.

Пані Йованович отримала ступінь бакалавра у Прінстонському університеті і ступінь магістра в Національному військовому коледжі.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.  

Росіяни не будуть дотримуватися угод

Ельмар Брок
Ельмар Брок, депутат ХДС

Депутат від  ХДС Ельмар Брок не вірить Путіну в питанні трубопроводу по дну  Балтійського моря "Північний потік 2": "Росіяни не будуть дотримуватися своїх домовленостей: якщо буде побудовано " Північний потік 2 ", український транзит закриється.