Китай, Іран: співробітництво в оборонній сфері

06 May, 2014 | |

Для обговорення питань двостороннього співробітництва в оборонній сфері з офіційними особами Китаю в Пекіні перебуває делегація Ірану.

Іранська делегація, очолювана міністром оборони країни Хоссейном Дегханом, прибула до Пекіна четвертого травня.

У ході зустрічі міністра оборони Китаю Чана Ваньцюань з його іранським колегою сторони підкреслили важливість розширення співпраці двох країн у сферах оборони і безпеки.

Голови оборонних відомств Ірану і Китаю також обговорили ряд регіональних і глобальних проблем.

За словами міністра оборони Ірану, сильний Китай забезпечує мир і безпеку в регіоні в глобальному масштабі, а сильний Іран є гарантом миру, стабільності і безпеки в стратегічно важливому регіоні Перської затоки і на Близькому Сході.

У свою чергу, глава оборонного відомства Китаю назвав Іран стратегічним союзником країни, підкресливши, що обидві держави мають схожі погляди на питання безпеки .

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Україна, ЄС: окремі результати дії зони вільної торгівлі

Сергій Даниленко
Модератор групи Geostrategy Сергій Даниленко
analytics@geostrategy.ua

Українські виробники активно використовують преференції в рамках торгівлі між Україною та ЄС. Наприкінці 2016 року вже повністю використано 11 тарифних квот:

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Газпром не проводить в Європі антисланцеві кампанії

Карл ШЛІТЕР
Карл ШЛІТЕР, депутат Європейського парламенту від Швеції

Карл ШЛІТЕР (Carl Schlyter), депутат Європейського Парламенту від Швеції, Група «Зелені» \ Європейський вільний альянс», автор Резолюції Європейського Парламенту щодо екологічних наслідків видобутку сланцевого газу.