Туреччина: Анкара призупинить переговори з Європейським Союзом щодо перспектив європейської інтеграції

03 May, 2012 | |

Переговори між Туреччиною та Європейським Союзом будуть призупинені у другій половині 2012 року. Основна причина – початок головування Кіпру в Європейському Союзі з липня по грудень 2012 року.
 

При цьому відносини по лінії Туреччина – ЄС не будуть заморожені, однак політичний діалог щодо перспектив інтеграції Туреччини до ЄС буде припинено.

Туреччина не братиме участі в жодних заходах в рамках Європейського Союзу, які проходитимуть під головування Кіпру.
 

Відновлення переговорів очікується на початку 2013 року.
 

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Україна повинна швидше здійснювати реформи

Ольга ОЛІКЕР
Ольга ОЛІКЕР (Olga Oliker), старший аналітик Центру стратегічних та міжнародних досліджень (Center for Strategic and International Studies)
Профессор

Віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту в Україну оголосив про наміри США виділити Україні додатково 120 млн. дол. допомоги на проведення економічних реформ та боротьбу із корупцією.

Якщо Зеленський підведе, Україна опиниться в депресії

Ганс ван Баален
Ганс ван Баален, Президент європейських лібералів

Україна житиме у непростий період, коли новий президент і старий уряд мають у той чи той спосіб співпрацювати з парламентом, який буде переобрано у жовтні. Для цього потрібна гнучкість заради інтересів України, це може бути нелегко.