Венесуела: Каракас та Тегеран підписали 25-річний нафтовий контракт
29 травня 2012 року національна нафтова компанія Ірану Petropars та державна нафтова компанія Венесуели Petroleos de Venezuela підписали 25-річну угоду на розробку нафтового родовища Dobokubi, розташованого у східній частині Венесуели.
Переговори щодо спільної ірано-венесуельської розробки цього нафтового родовища були розпочаті ще у 2006 році. Іранська сторона володіє 26% акцій у цьому проекті, відповідно Венесуелі належить 74% акцій.
Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри
Про підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Йоханнес Корнеліс ван Баален, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Альянс лібералів та демократів за Європу»
Ми вважаємо, що для України життєво необхідно мати демократичне виборче право, оскільки Угода про асоціацію – це більше, ніж просто вільна торгівля. Вона закладає наші структурні відносини, тому виборче право, яке відповідає європейським стандартам, – життєво важливе.
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону

Єнс Столтенберг
НАТО не бачить ознак відступу Росії від українського кордону, і тому активно вивчає плани збільшення власних сил у Східній Європі у відповідь на «нову норму» російської агресії, погроз і примусу.