Венесуела: затримано 11 журналістів admin 06 Aug, 2018

Після замаху на президента Венесуели Ніколаса Мадуро поліцейські затримали 11 журналістів. Серед затриманих виявилися не тільки представники місцевих ЗМІ, а й журналісти з Іспанії, Аргентини і Франції.
 
У профспілці працівників друку заявили, що співробітники ЗМІ заарештовані необгрунтовано, деяких з них побили і пограбували. «Ми не сприймаємо такі дії і вимагаємо покарати відповідальних», - йдеться в повідомленні організації.
 

ВенесуелаНіколас Мадуро Венесуела: Президент заявив про спробу перевороту admin 28 Jun, 2017

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив про атаку на Верховний суд країни у столиці Каракасі, яка була здійснена ввечері у вівторок, 27 червня, з викраденого поліцейського гелікоптера, та назвав цю події "тероризмом та спробою перевороту", пише DW.

Венесуела

Венесуела: затримки з поставками нафти в Китай і Росію

10 Feb, 2017

Державна компанія Венесуели PDVSA затримала поставки нафти в Китай і Росію на загальну суму $ 750 млн за станом на січень, повідомляє агентство Reuters з посиланням на внутрішні документи компанії.

Поставки повинні здійснюватися за програмою нафту в обмін на кредити.

Сума позик склала $ 55 млрд. При цьому вартість поставок  лише на $ 750 млн. Отримані позики Венесуела планувала направити на фінансування інфраструктурних та соціальних проектів.

Венесуела: бюджет на 2015 рік ґрунтуватиметься на ціні нафти у 60 доларів

24 Oct, 2014

Бюджет Венесуели на 2015 рік ґрунтуватиметься на ціні нафти у 60 доларів за барель, про це заявив президент Венесуели Ніколас Мадуро, але він додав що очікує, що ціни будуть відновлюватися.

Венесуела зазвичай недооцінює цін на нафту при плануванні свого бюджету, щоб забезпечити більше видатків пізніше з меншими обмеженнями бюджету.

Але Мадуро заявив що "не буде ніякої катастрофи". "Ціна, на нафту може впасти до $ 40 доларів, і я буду гарантувати людям всі їх соціальні права, їх право на освіту, здоров'я, харчування, та життя.

"У нас є фінансові можливості для фінансування всіх проектів та потреб населення ", сказав він, додавши, що бюджет буде представлений на розгляд Національних зборів на наступному тижні.

Венесуела: Президент Ніколас Мадуро використає додатково 600 млн. доларів США на продовольчу програму країни

17 Sep, 2013

Президент Венесуели Ніколас Мадуро повідомив про використання додаткових 600 млн. доларів США на створення в країні тримісячного запасу продуктів харчування.

Більшість грошей буде використано на придбання в сусідній Колумбії яловичини, сухого молока, рослинного масла, маргарину та яєць. Ці товари стали справжнім дефіцитом у магазинах країни останні декілька місяців.

Постачання з Колумбії має початись вже цього тижня.

Політика соціалістів у Венесуелі, під час перебування при владі покійного президента Уго Чавеса, (з 1999 року), призвела до різкого зниження сільськогосподарського виробництва і змусила країну імпортувати до 70% основних продукті харчування.

Ніколас Мадуро, був обраний президентом у квітні цього року.

США: з країни вислані два дипломати з Венесуели admin 12 Mar, 2013

 Сполучені Штати вислали з країни двох венесуельських дипломатів, які працювали у Посольстві Венесуели у місті Вашингтон, округ Колумбія. Таке рішення Державного департаменту США стало реакцією на висилку на минулому тижні двох американських дипломатів, які працювали в Посольстві США в Венесуелі у місті Каракас.

 

Названо прізвища венесуельських дипломатів, висланих з Вашингтону. Це Орландо Хосе Монтанес ОЛІВЕРАС та Віктор Камакаро МАТА. Їх оголошено персонами нон-грата.

СШАВенесуела Смерть Уго ЧАВЕСА. Уроки для України Венесуела посилає Києву сигнал admin 06 Mar, 2013

Інформація про смерть Уго ЧАВЕСА була загалом очікуваною, особливо після того, як лідер Венесуели у 2012 році пройшов інтенсивний курс лікування в клініках Куби. Більше того, сам покійний нині венесуельський лідер готувався до цієї події не один місяць. У минулому році для Уго ЧАВЕСА головними були два завдання: перше – боротися методами інтенсивного лікування із раковими пухлинами, друге – підготувати наступника, який вестиме Венесуелу революційним курсом протягом принаймні ближчого майбутнього. З першим завданням він не впорався через об’єктивні обставини, з другим – впорався частково.

 

Венесуела Венесуела: опозиція вимагає підтвердження того, що Президент живий admin 04 Mar, 2013

 

Тисячі громадян Венесуели провели 3 березня 2013 року у столиці країни місті Каракас мирні антиурядові маніфестації, вимагаючи від влади Венесуелли підтвердження інформації про те, що чинний Президент Уго ЧАВЕС живий, а також має належний стан здоров’я для управління країною.

 

Зазначимо, що чутки про смерть венесуельського лідера поширювалися протягом минулого тижня, коли Уго ЧАВЕСА відключили від апарату штучного дихання в одній із лікарень Куби.

Венесуела Венесуела: інавгурація Президента відкладена admin 09 Jan, 2013

 

Інавгурація переобраного Президента Венесуели Уго ЧАВЕСА, яка була запланована на 10 січня 2013 року, перенесена. Причина перечення – критичний стан здоров’я венесуельського лідера, який у грудні 2012 року переніс важкі операції та продовжує перебувати під наглядом лікарів.

 

Важливо відзначити, що поки що залишається невідомим термін інавгурації. Уго ЧАВЕС розглядає Віце-президента Ніколаса МАДУРО як свого наступника у разі, якщо стан здоров’я венесуельського лідера продовжуватиме залишатися складним.

Венесуела Венесуела: Уго Чавес перебуває у комі admin 03 Jan, 2013

 

Стан здоров’я Президента Венесуели Уго ЧАВЕСА продовжує погіршуватися. Про це повідомляє місцеве колумбійське радіо. Зокрема, зазначається, що колумбійський президент перебуває в комі, в яку він впав після проведеної 11 грудня 2012 року операції з видалення 43 сантиметрів тонкої кишки, що унеможливило нормальне харчування Уго ЧАВЕСА. Натомість лікарі виявили також ракові пухлини в стінці кишечника та січового міхура.

Венесуела